III Liga Futsalu

W tym roku, po raz pierwszy w historii wystartowała warmińsko-mazurska III liga w Futsalu.                                                 W pierwszym meczu Barciany podejmowały zespół KS Constract Lubawa. Początek meczu należał do drużyny gości, którzy zaskoczyli zespół z Barcian strzelając pierwszą bramkę już w 2 min. meczu. Potem gra się wyrównała, ale końcówka pierwszej połowy należała ponownie do Constractu. Bramki w 19 i 20 min. i drużyny schodziły na przerwę z trzybramkową przewagą gości. Po przerwie gospodarze w 34 min. po strzale Michała Wołowika na moment zbliżyli się do rywali, ale riposta gości była natychmiastowa. W ostatnich minutach spotkania goście zdołali jeszcze strzelić dwie bramki i zakończyli mecz wynikiem 1:5.                                                                                                                                                            Składy zespołów:                                                                                                                                                                          Barciany - Piotr Bijata, Bartłomiej Czerniakowski, Michał Wołowik, Damian Oracz, Rafał Żukowski, Rafał Baran, Adam Segin, Daniel Wołosz, Daniel Nowicki, Bartosz Szuchalski, Damian Oszlis, Tadeusz Radziwoniuk, Dawid Jackiewicz, Dawid Jurkowski. Bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Wołowik 34'.                                                                                                KS Constract II Lubawa - Jakub Kornat, Maciej Górski, Patryk Dereszewski, Janusz Okuniewski, Kamil Maj, Michał Rykaczewski, Jakub Banach, Szymon Szałkowski, Paweł Fafiński, Dawid Mederski. Bramki dla zespołu gości zdobyli: Szymon Szałkowski (20', 39'), Jakub Banach 3', Kamil Maj 19' i Janusz Okuniewski 35'.                                            Następny mecz Barciany rozegrają w Pasymiu.