Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Major Team.
Major Team. 9 22 61 - 17 7 1 1
2
Kormoran
Kormoran 9 19 44 - 22 6 1 2
3
GKP Futsal
GKP Futsal 9 19 48 - 28 6 1 2
4
Zalani
Zalani 9 19 36 - 33 6 1 2
5
Jurand Barciany
Jurand Barciany 9 16 51 - 27 5 1 3
6
Extreme Team
Extreme Team 9 15 29 - 29 5 0 4
7
AC Po Bace
AC Po Bace 9 14 51 - 38 4 2 3
8
Nowa Różanka
Nowa Różanka 9 13 33 - 22 4 1 4
9
Latający Holender.
Latający Holender. 9 10 34 - 44 3 1 5
10
Filipówka i Przyjaciele
Filipówka i Przyjaciele 9 4 20 - 51 1 1 7
11
Młody Jurand
Młody Jurand 9 3 24 - 67 1 0 8
12
Duo Trans
Duo Trans 9 3 26 - 79 1 0 8
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Latający Holender.
2:5
Kormoran
Młody Jurand
0:4
Extreme Team
Nowa Różanka
2:4
GKP Futsal
Filipówka i Przyjaciele
4:4
AC Po Bace
Zalani
1:7
Major Team.
Duo Trans
3:11
Jurand Barciany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Futsal
4:3
Kormoran
Nowa Różanka
3:3
Latający Holender.
AC Po Bace
5:6
Jurand Barciany
Młody Jurand
3:10
Zalani
Extreme Team
1:8
Major Team.
Filipówka i Przyjaciele
3:4
Duo Trans
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młody Jurand
3:8
GKP Futsal
Duo Trans
5:10
AC Po Bace
Filipówka i Przyjaciele
1:5
Major Team.
Zalani
3:2
Jurand Barciany
Nowa Różanka
1:2
Kormoran
Latający Holender.
2:4
Extreme Team
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Futsal
13:4
Duo Trans
Jurand Barciany
0:6
Nowa Różanka
AC Po Bace
11:3
Latający Holender.
Extreme Team
1:3
Zalani
Kormoran
8:0
Filipówka i Przyjaciele
Major Team.
12:2
Młody Jurand
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Młody Jurand
6:5
Kormoran
Filipówka i Przyjaciele
3:13
Jurand Barciany
Latający Holender.
5:4
GKP Futsal
Duo Trans
2:13
Major Team.
Nowa Różanka
6:2
Extreme Team
Zalani
0:7
AC Po Bace
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran
3:3
Zalani
AC Po Bace
4:2
Młody Jurand
GKP Futsal
6:1
Filipówka i Przyjaciele
Major Team.
4:0
Nowa Różanka
Jurand Barciany
2:0
Latający Holender.
Extreme Team
7:2
Duo Trans
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Futsal
5:7
Zalani
Extreme Team
3:0
Filipówka i Przyjaciele
Jurand Barciany
13:1
Młody Jurand
Major Team.
7:4
Latający Holender.
AC Po Bace
4:8
Nowa Różanka
Kormoran
8:3
Duo Trans
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Młody Jurand
2:4
Filipówka i Przyjaciele
GKP Futsal
3:2
Major Team.
Nowa Różanka
1:3
Zalani
Extreme Team
7:3
AC Po Bace
Latający Holender.
8:3
Duo Trans
Kormoran
5:3
Jurand Barciany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran
5:0
Extreme Team
Jurand Barciany
1:1
GKP Futsal
Zalani
6:4
Filipówka i Przyjaciele
Latający Holender.
7:5
Młody Jurand
Major Team.
3:3
AC Po Bace
Duo Trans
0:6
Nowa Różanka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Filipówka i Przyjaciele
- : -
Nowa Różanka
AC Po Bace
- : -
GKP Futsal
Jurand Barciany
- : -
Extreme Team
Duo Trans
- : -
Młody Jurand
Zalani
- : -
Latający Holender.
Major Team.
- : -
Kormoran
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nowa Różanka
- : -
Młody Jurand
Latający Holender.
- : -
Filipówka i Przyjaciele
GKP Futsal
- : -
Extreme Team
Jurand Barciany
- : -
Major Team.
Kormoran
- : -
AC Po Bace
Duo Trans
- : -
Zalani

Faza Pucharowa

Ćwierćfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości