PRZYJDŹ, ZOBACZ, KIBICUJ!!! – 10 kolejka

Po tej kolejce wiele rzeczy może się wyjaśnić - możemy poznać lidera tabeli i ostateczny skład na RUNDĘ PLAY-OFF.

Filipówka i Przyjaciele - Nowa Różanka

Naturalnym faworytem tego spotkania jest ekipa gości, aczkolwiek nie jeden przejechał się na dopisywaniu punktów przed meczem. Jednakże, przy stracie punktów najbliżych w tabeli rywali, zwycięstwo biało - zielonych pozwoliłoby im opuścić 8 miejsce w tabeli.

AC PoBace - GKP Futsal

Tutaj nie mamy prawa mówić o faworycie, ale AC PoBace znajduje się na 7. miejscu tabeli, a GKP Futsal na 3. Paradoksalnie to goście powinni przeważać w meczu, jednak musimy pamiętać o wyrównanym poziomie rozgrywek. Dalej AC PoBace ma szansę na najlepszą czwórkę RUNDY ZASADNICZEJ, bo wystarczy dla nich tylko wygrać 2 mecze. GKP Futsal posiada szanse na pierwsze miejsce po w tabeli po RUNDZIE ZASADNICZEJ, ale mają trudnych rywali.

Jurand Barciany - Extreme Team

Aktualnie w tabeli gospodarze prowadzą tylko jednym punktem, ale wystarczy przypomnieć sobie mecz Jurand - GKP Futsal, gdzie Barcianiacy zremisowali, mimo braku ławki rezerwowej. Extreme ma trudne mecze przed sobą i żeby mieć pewny udział w PLAY - OFF potrzebują minimum 1 punkt. Czy to się stanie w tej kolejce i czy w ogóle - zobaczymy.

Duo Trans - Młody Jurand

Co tu dużo mówić - po prostu mecz o przedostatnie miejsce. Obie te drużyny mają po 3 punkty (niektórzy zdobyli je z trudniejszymi przeciwnikami, niektórzy z mniej groźnymi) i jedni mają problemy ze składem, a drudzy z doświadczeniem zawodników. Dużo mają też bramek na minusie (10 goli różnicy pomiędzy ekipami). Czym to się skończy - zobaczymy.

Zalani - Latający Holender

Każda z tych drużyn potrzebuje zwycięstwa. Zalani mają realną szansę na pierwsze miejsce w tabeli po RUNDZIE ZASADNICZEJ (paradoksalnie po pierwszej kolejce ich ekipa znajdowała się na przedostatniej pozycji) . Taka sytuacja może nastąpić przy odpowiednich wynikach rywali i oczywiście… przy dodatkowych 6. punktach. Z drugiej strony mamy Latającego Holendra, który walczy o grę w RUNDZIE PLAY - OFF. Szanse są co prawda niewielkie, bo musieliby pozostałe 2 mecze wygrać, a Extreme Team (posiadający trudnych rywali) nie mógłby zdobyć nawet punktu. Mecz z Zalanymi wydaje się dla nich najtrudniejszy i po tym spotkaniu poznamy dalsze szanse tej ekipy.

Major Team - Kormoran

Przechodzimy do najciekawszego spotkania kolejki. Jeżeli zwycięży Major - ucieknie rywalom w tabeli i tylko GKP Futsal będzie mógł go z tego miejsca zrzucić. Jeżeli Kormoran - to Kormoran stanie się liderem (zakładając utratę punktów u pozostałych rywali), a Major zrówna się punktami z pozostałymi pretendentami. Nie trzeba być geniuszem, by dojść do wniosku, że Zalani i GKP Futsal kibicują Kormoranowi w tym meczu. Tylko taki obrót spraw (wliczając własne zwycięstwa) da tym ekipom szansę na granie w PLAY - OFF z pierwszego miejsca.

Kto wygra?

Kto zdobędzie pierwsze miejsce? - Przyjdźcie, zobaczcie, kibicujcie, a znajdziecie odpowiedź.

ORGANIZATOR #BLF

Zapraszamy do udziału w ankiecie: