PRZYJDŹ, ZOBACZ, KIBICUJ!!! - 6. kolejka. Main Event

6 kolejka będzie ważna dla drużyn naszej ligi. Przede wszystkim to ostatni moment na dopisywanie zawodników do składu. Ale nie to jest sensorem rozgrywek. Liczą się tylko emocje w pasjonujących, wyrównanych spotkaniach. To po to co tydzień trybuny wypełniają się po brzegi kibicami. Szósty to piątek zawodów nie powinien Was kibice zawieść.

Zalani - Kormoran

Tutaj mamy mecz drugiej drużyny tabeli z siódmą. Ale niech to nikogo nie zdziwi. Zalani już rok temu udowodnili, że prezentują bardzo wysoki poziom w grze i to, że są aktualnie stosunkowo nisko w tabeli świadczy o dużym poziomie innych drużyn ligi. Tak czy siak zawsze ich mecze są bardzo emocjonalne - ostatnio dwa razy wywalczyli remis. Mają też bardzo wiernych fanów, jednakże ich przeciwnicy dwa razy wygrali głosowanie internautów w sprawie Main Eventu kolejki. Ta drużyna w poprzednich edycjach też bardzo dobrze się prezentowała (3. miej., 3 miej., 4 miej.), a w tej edycji w czwartej kolejce rozgromili realnego pretendenta do finału Major Team 9:1 i 5:1 pokonali ekipę z Wandajn. Na to spotkanie trzeba przyjść.

Wandajny - SupriseSquad

Ostatnio Wandajny miały drugie miejsce w tabeli, co już dowodzi o ich bardzo wysokim poziomie gry. Wpadka z Kormoranem na pewno zadziała bardzo mobilizująco piłkarzom z Wandajn. Na papierze ich przeciwnik nie powinien im robić problemów, ale wiele drużyn już poległo na dopisywaniu sobie punktów przed meczem, np. w poprzedniej edycji Młody Jurand niespodziewanie pokonał Kormorana.

The Naturat - Nowa Różanka

No i to musi być bardzo mocne spotkanie. Czy to będzie Main Event kolejki, z którego będzie zmontowana relacja wideo - zdecydujecie wy, internauci, w naszej ankiecie poniżej. Gra tutaj trzykrotny zwycięzca ligi Nowa Różanka z aktualnym liderem tabeli The Naturtem, który prowadzi nad rywalami aż 6 punktami. Kibice już się przyzwyczaili, że mecze Różanki zawsze trzymają poziom gry i są emocjonujące. A co się stanie jak zagrają z liderem? W poprzednich edycjach zawsze grali wtedy z Major Team i na trybunach wręcz brakowało miejsc. O emocjach to ja już nawet nie wspomnę. Ich rywal zrobi wszystko by podtrzymać tą ich niechlubną tradycję (Różanka do tej pory zawsze przegrywała z liderem różnicą 4. bramek). The Naturat spokojnie jest w stanie to zrobić. Ja już czekam.

Jurand - Filipówka i Przyjaciele

Piłkarze z Juranda to już jest wyraźna informacja o ludziach z wysokim poziomem gry. W poprzedniej edycji w bardzo mocnych dwóch meczach ćwierćfinałowych wyeliminowali drugą drużynę tabeli i ostatecznie zajęli trzecie miejsce w turnieju. Filipówka z każdym spotkaniem tej edycji prezentuje coraz wyższy poziom gry. Jak tak dalej pójdzie to ten mecz powinien nie być do jednej bramki, a wręcz może zdarzyć się niespodzianka. Wiadomo, to futsal, tu się wszystko może zdarzyć.

Major Team - KJ Auto

To będzie bardzo ważny mecz dla Major Team. Po rekordowej dla tej drużyny porażce z Kormoranem 1:9 zawodnicy tej drużyny chcą udowodnić, że dalej są bardzo mocną drużyną turnieju i chcą grać o najwyższe trofeum. Dlatego mecz z SupriseSquadem traktowali bardzo priortetowo, ale na ich niekorzyść mecz zakończył się walkowerem. KJ Auto jest na pewno bardziej wymagającym rywalem. Barciańsko-korszeński zespół w meczu z Zalanymi udowodnił, że nie są to chłopcy do bicia, że tkwi w nich potencjał. Nie ma takiej drużyny, która może sobie z czystym sumieniem przed ich meczem przypisywać zwycięstwo. Z każdym meczem są coraz bardziej zgrani i mogą być czarnym koniem turnieju. Poza tym są młodzi, zwinni, szybcy, a ich przeciwnicy są wściekli po ostatnim swoim meczu. Szybcy vs. Wściekli. Kto wygra? Przyjdź, zobacz, kibicuj!!!

ORGANIZATORZY

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie, w celu wyłonienia meczu wieczoru 6. kolejki.