PRZYJDŹ, ZOBACZ, KIBICUJ!!! – 8 kolejka

Ósma kolejka zapowiada się super atrakcyjnie. Czekają nas mecze drużyn, które sąsiadują ze sobą w tabeli i mają podobny dorobek punktowy.

Wyłoniły się trzy grupy drużyn. Pierwsza jednozespołowa - Major Team ma 6-cio punktowe prowadzenie nad rywalami, ale najtrudniejsze mecze przed nimi.

Druga grupa to główny peleton ligi, składający się z siedmiu ekip, gdzie Jurand ma 15 punktów i jest na drugim miejscu. Stawkę zamyka znajdująca się na ósmym miejscu Nowa Różanka z 10. punktami na koncie.

Nawiązując do kolarstwa uciekinierzy i główny peleton zaczynają oddalać się od trzeciej, ostatniej grupy. Są to drużyny z 9-12 miejsca. Lideruje tutaj Latający Holender, posiadający 4 punkty, a ostatnie miejsce ma Filipówka i przyjaciele z 1 punktem w tabeli.

MŁODY JURAND (10 miejsce, 3 pkt.) – FILIPÓWKA i P. (12 miejsce, 1 pkt.) godz. 16.30

GKP FUTSAL (3 miejsce, 15 pkt.) – MAJOR TEAM (1 miejsce, 21 pkt.) godz. 17.15

NOWA RÓŻANKA (8 miejsce, 10 pkt.) – ZALANI (6 miejsce, 13 pkt.) godz. 18.00

EXTREME TEAM (7 miejsce, 12 pkt.) – AC PO BACE (4 miejsce, 13 pkt.) godz. 18.50